БЕРДИЧІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

”Оберіг-26“

Психологічний реабілітаційний центр для учасників АТО

+38 093-856-44-84

+38 097-250-87-11

Допомогти
Вибухи на військових складах у Калинівці

Вибухи на військових складах у Калинівці почалися 26 вересня близько 22-ї години, Їх чутно за 150 км, видно – за 60 км. З Калинівки та навколишніх населених пунктів евакуювали близько 30 тисяч осіб. В Бердичів також були евакуйовані сім’ї.

Одяг, а саме теплі речі, продукти харчування, збирали всі небайдужі. Все відвезли в Калинівку, село Павлівка. Розвезли хліб та продукти харчування людям похилого віку, які за станом здоров’я не могли покинути свої оселі. Велика дяка волонтерам з Маліна за допомогу.

Обіцяли в Калинівку бабусі привезти ходунки, так як при зустрічі, щоб отримати допомогу, вона добиралася до нас на маленькому стільчику. Величезне спасибі Лесі Морозової, яка допомогла з ходунками. Також передали аптечки від Юрія Миколайовича з міста Житомир. Дякую ВАМ! Коли я приїхала, Надія Митрофанівна сказала: "А я думала ви як всі, пообіцяли і на цьому все." Було не по собі... Самі беззахисні в таких ситуаціях - це люди похилого віку, інваліди та діти. Коли вони згадували за цей вибух, сльози і страх на обличчі. Як вони переживали , щоб аптечки передати їхнім сусідкам, які не в змозі пересуватися, ми залишили і для них. Як вони сказали, молоді можуть ходити і їздити по допомогу в сільську раду, а у них немає здоров'я і сил.  Як боляче чути слова крізь сльози, що вони нікому не потрібні...

 

Опублiкованна: 17.01.2018