БЕРДИЧІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

”Оберіг-26“

Психологічний реабілітаційний центр для учасників АТО

+38 093-856-44-84

+38 097-250-87-11

Допомогти
Ще одна поїздка на передову

Чергова поїздка на передову і звичайно не схожа на всі попередні, будемо говорити, що своєрідна, можу тільки по новому назвати екіпаж "Летючий голандець". Але ці подробиці не для поста.

В першу чергу ми повинні подякувати всім, хто допомагав нам у організації цієї поїздки. Ми писали з фотозвітом хто і чим нам допоміг. Моя подяка моїм незмінним меценатам Євгену Ігоровичу, Ірині Андріївні, Михайло Михайловичу, Ігору Васильовичу.

ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ хочу сказати за допомогу, за чуйність Вашої душі і доброту Вашого серця. Щиро дякую за зусилля і старання заради наших захисників, за турботу і розуміння. Я бажаю, щоб доля гідно Вас винагородила за Ваше добре серце, відкриту душу і чуйність. Удачі Вам дорогі друзі і величезного щастя!

Наша дорога була нелегкою, так як поломки змусили нас звертатися за допомогою до таких самих волонтерів, як ми, це Алексей Харьковский, Євген з Дніпра, а також людина , котора завжди допомогає волонтерам, Олександр з Києва.

Від щирого серця дякую Вам за допомогу і хочу побажати Вам міцних сил і відмінного здоров'я, незмінного щастя в житті і прекрасного настрою душі. Дякую за доброту Вашого серця і негайний відгук на наш заклик про допомогу.

Бачити на війні юнаків, починаючи віком з 19 років це... і не важливо, з добробата він або ЗСУ, в мене серце кров'ю обливається, адже це дитя своїх батьків. Залишається Богу молиться, щоб всі були живі і здорові.

У розмові розумію, що ці хлопці до мозку кісток патріоти нашої України. Вони там, для того, щоб діти наші спали спокійно, для того, щоб ми тут працювали і не думали, що буде приліт і я можу багато говорити "для того", щоб достукатися до тих, кому байдуже де і хто воює. Коли я чую слова, що "" я їх туди не посилав, нехай Порошенко дає, нехай ще якусь нечесть згадують"", згадують все і вся, аби відійти в сторону від допомоги для тих, хто охороняє і захищає наш спокій.

Я розумію, зараз стало важко матеріально нашим людям, але саме тим, кому важко готові допомогти ...

Бачила школу, дітки ходять туди вчитися, перший поверх в вікнах закладен мішками з піском, як колись в війну, а чого в принципі колись, зараз війна там, на сході… Люди, а Вам не страшно подумати, що таке може статися з Вами? Ви думаєте «ні», бо там же стоять, які захищають Вас. Ні не владу, а ВАС та ВАШІ СІМ’Ї .

З кожної поїздки видно, як руйнуються домівки. Перед цим із-зі паркана виглядали розбиті дома, але зараз до землі все зруйновано в Песках.

Поклонилися пам'ятним містам (проїжджали там), де загинули наші хлопці. Світла пам'ять Героям!

Бачила, як копають окопи наші бійці, техніка не може це робити, так як вмить розстріляють. Земля мерзла, вітер холодний, а по іншому не можна, адже це ж їх безпека. Пригощаєш чаєм, кавою, солодощами ... Ви просто не бачили очі бійця, погляд подяки, що ми опинилися поруч з ними, що ми не проїхали повз ... Неможливо це передати словами.

Ми робимо фотозвіти не для піару, як багато пишуть, а для того, що кожна людина або організація бачили, що все доставлено за призначенням.

Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, нездатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Дякую за надану довіру, турботу і участь. Ваша допомога дуже цінна і ніколи не буде забута.

Опублiкованна: 16.02.2018