БЕРДИЧІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

”Оберіг-26“

Психологічний реабілітаційний центр для учасників АТО

+38 093-856-44-84

+38 097-250-87-11

Допомогти
Ось так ми наближаємо нашу Перемогу

Ось так ми наближаємо нашу Перемогу, допомагаючи нашим захисникам. Слова Подяки моїм дорогим меценатам Ірині Андріївні та Євгену Ігоровичу. Ці люди з 2014 року допомагають нашим військовим, скільки було закрито позицій технічної сторони по бригадам ЗСУ. Дякую ВАМ!!!!

Велика подяка Владимир Маринчук,Ваша щедрість безмежна!!!

Триста пірожечків від Олексюк С.Ґ.сьогдні вже поїдуть до наших Захисників на передову.Щиро дякуємо за Вашу турботу!!!

Уся передова , мабуть знає ,що таке супові/борщові набори від Оля Салий . І от вже завтра цими борщиками будуть обідати наші захисники під Донецьком.  Дякуємо ,Оля тобі за твою кропітку працю.  І хай в тебе ручки не болять!)))

Ще одна зупинка. По традиції заїхали до нашого друга і колеги Армен Шахарьянц. Дякуємо ,братику за йогурти та каву для наших вояків . Йогуртів на передові точно немає))) Отримали традиційне побажання від Армена - " ...шуруйте з Богом...." І пошурували далі)))

Всьому свій час. Сьогодні під Песками,нашого бойового коня спіткала невдача. Почалось з неполадок центрального замка, потім заклинило ручне гальмо, а тепер вийшов з ладу паливний насос високого тиску. 

Щоб там не було, але ми гарно попрацювали,покращили раціон харчування наших Захисників на багатьох позиціях зони АТО!!!

Дніпро. Залізничний вокзал. Так вже склалося ,що цього разу ми прямуємо додому потягом.  Зупинилися в куточку для військових . Така собі лаунж зона , де можна спокійно відпочити на зручних шкіряних креслах, безкоштовно попити чаю-кави з печивом. Почитати ,або пограти в шахи.  Дякуємо за гостинність дніпрянам.

Слава Богу - вдома. Все доставлено по точках, які ми намітили перед поїздкою. І не важливо хто їх доставив, важливо, що все необхідне потрапило нашим захисникам на передову. Головне нікого не потурбували і прийняли правильне рішення всією командою - доставити все на передову за допомогою наших бойових хлопців. А нам належить серйозний ремонт машини, вона залишилася в зоні у нашого спасителя Льохи (ДУК).Так треба було статися. Перший раз повернулися додому поїздом. У Дніпрі на ж/д вокзалі познайомилися з командою волонтерів( волонтерський центр ДНІПРО ВОКЗАЛ), які нас напоїли кавою, оточили увагою. Прийшли до тями і вперед...

Опублiкованна: 17.01.2018